Producent wózków rehabilitacyjnych dla psówWitamy na naszej stronie poświęconej psom szczególnej troski!!!

Mamy tu na myśli psy, których właściciele znaleźli się w nietypowej sytuacji, a mianowicie z problemem porażenia kręgosłupa, a tym samym paraliżu lub utraty przez swojego pupila częściowej ruchomości tylnych łap. Chcielibyśmy z nieukrywanym zadowoleniem poinformować Państwa o możliwości wyjścia z tej niezbyt fortunnej sytuacji.

Nie ma się, co martwic. Nie potrzeba już uciekać się do ostateczności i decydować się na tak bolesne dla właścicieli rozwiązanie, jakim jest uśpienie naszego psiaka. Oprócz zabiegu chirurgicznego istnieje opcja w postaci WÓZKA REHABILITACYJNEGO DLA PSA.

Jest to jedno z wyjść pozwalające chorym psom poruszać się samodzielnie na spacerach w zależności od swoich możliwości na dwóch bądź trzech lub czterech łapach. Wszystko uwarunkowane jest indywidualna sprawnością i temperamentem psa. Wózek jest lekki, trwały, wygodny, łatwy w obsłudze i estetycznie wykonany. Pozwala on na:

  1. Samodzielne poruszanie się podczas spacerów
  2. Wyręczenie właścicieli od uciążliwego noszenia psów na paskach, szalikach, nosidłach itp.
  3. Umożliwienie zwierzętom swobodnego "załatwiania" potrzeb fizjologicznych
  4. Zapewnienie ruchu, dłuższe przebywanie na spacerach
  5. Poprawienie sprawności fizycznej oraz dobre samopoczucie
  6. Stabilizuje kręgosłup
  7. Służy do rehabilitacji pozabiegowej
  8. Wózki umożliwiają szybszy powrót do aktywnego życia po przebytej operacji a także pomagają w trakcie leczenia farmakologicznego

Tak, to fajna rzecz widzieć znowu swojego psa na spacerze z "wywalonym jęzorem" i zadowolonymi oczami, a nie smutnego, patrzącego przez szybę na podwórko lub z balkonu na dół. Wiemy coś o tym, bo mamy takiego psa. Jeździ na swym wózku codziennie już od wielu lat i ma się dobrze. Trzeba pamiętać, że psy akceptują swoje kalectwo bardzo szybko, a mamy szansę przywrócić im mobilność i radość. Dla zapoznania się z wózkami umieściliśmy zdjęcia w zależności od wagi i wielkości psa.

Więcej informacji jak wejść w posiadanie takiego wózka chętnie udzielamy pod numerem: (0-71)33-00-252 lub 0798-25-44-25. Spis tresci

 Zdjecia

 Pomiary

 Zasady sprzedazy

 Gwarancja

 Kontakt